Порошенко на винзаводі підписав скасування "винних" ліцензій

Фото 07.10.2016 17:30 1157

Невеликі місцеві винороби України відтепер не платитимуть щороку 500 тис. грн ліцензії за оптовий продаж алкоголю, виробленого з власної сировини.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідний закон про скасування ліцензії підписав у п'ятницю Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з підприємцями-виноробами на Біляївському винзаводі в рамках робочої поїздки до Одеської області.

"Я маю для вас приємну новину, новину для Одещини, Херсонщини, Миколаївщини, Закарпаття, і дуже головне - в майбутньому для українського Криму. Ми зробили перший і дуже важливий крок: кожен рік український виробник не буде більше зобов'язаний платити 500 тисяч за нікому не потрібний папірець, бо він створює робочі місця, він славить Україну, він створює дивний продукт. І сьогодні за вашої присутності я хотів би підписати закон, який звільняє від цього українського виробника", - заявив лава держави, звертаючись до виноробів.

Як наголосив Порошенко, місцеві виробники вина в Україні мають бути захищені, для чого, зокрема, потрібно здійснити в галузі дерегуляцію.

Він також висловив пропозицію започаткувати Свято українського винороба.

"У нас є дуже велика кількість свят. Але свята винороба і свята українського вина... я думаю, що було б дуже добре, якби ми започаткували свято винороба. Можна це прив'язати до 7 жовтня, до дати підписання указу. Запропонуєте інше - прошу дуже. Але я хотів би, щоб у нас було свято молодого вина", - зазначив Президент.

Фото Микола Лазаренко

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-