Україна приєдналася до плану спільних дій країн

Україна приєдналася до плану спільних дій країн "Шовкового Шляху"

Укрінформ
У Китаї торгово-промислові палати країн SREA (Економічний альянс Шовкового Шляху, Silk Road Economic Alliance) підписали План спільних дій.

До нього долучилися 8 країн-членів Альянсу - Україна, Китай, Казахстан, Таджикистан, Арменія, Киргизстан, Грузія та Азербайджан, повідомили Укрінформу у Київській торгово-промисловій палаті, яка представляла Україну на заході, за підсумками третього робочого засідання SREA.

"Учасники підписали План спільних дій по просуванню торгово-економічної співпраці між Сіньцзянським виробничо-будівельним корпусом і країнами Економічного альянсу Шовкового Шляху. Серед головних пунктів: посилення торгово-економічної і проектної співпраці, створення платформи для подальшого співробітництва, проведення відповідних заходів по сприянню торгівлі між країнами-членами Альянсу, подальший обмін інформацією про політичні новини, інвестиційний клімат, умови зовнішньої економіки та торгівлі", - поінформували в КТПП.

Як наголосила менеджер з розвитку компанії ZAMMLER, заступник голови комітету з питань зовнішньоекономічної діяльності Київської ТПП Лариса Мельничук, рішення приєднатися до плану спільних дій країн "Шовкового Шляху" зумовлюється необхідністю пошуку взаємовигідних логістичних рішень.

"Одним із факторів успішного ведення бізнесу є прийняття правильних логістичних рішень. Собівартість продукції напряму залежить від логістичних процесів, тому необхідно приділити особливу увагу їх оптимізації. Це суттєво вплине на вартість вантажоперевезень і стимулюватиме товарообмін між країнами, що знаходяться на поясі Шовкового шляху", - зазначила Мельничук.

Нагадаємо, новий "Шовковий шлях" (Євразійський сухопутний міст) — транспортний маршрут для переміщення залізничних вантажів і пасажирів суходолом від промислових центрів Китаю до Європи.

Економічний альянс Шовкового Шляху (SREA) – це недержавна організація, офіс якої знаходиться в м.Урумчі (СУАР КНР). Діяльність організації направлена на практичну реалізацію проектів співпраці між країнами-членами Альянсу. Основні завдання SREA: сприяння при створенні нових сфер і каналів співпраці, організація бізнес-ярмарок, аналіз ринку, розвиток передових технологій, пошук зовнішніх каналів зв’язку для встановлення співпраці, сприяння у пошуку потенційних партнерів, залучення приватного бізнесу і потенційних інвесторів до співпраці, встановлення міжнародних зв’язків.

Росії серед засновників та учасників SREA немає, оскільки РФ вважає Шовковий Шлях через свою територію безальтернативним.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-