Суд підтвердив законність ліквідації банку "ТК Кредит"

06.09.2016 14:27 405

Донецький окружний адміністративний суд 2016 року підтвердив законність прийняття Національним банком рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ КБ "ТК Кредит".

Про інформує прес-служба НБУ.

"Виходячи з матеріалів справи, один із акціонерів банку, ТОВ "Еко вугілля України", звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з вимогою визнати протиправними, а також скасувати рішення Національного банку України та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про віднесення ПАТ КБ "ТК Кредит" до категорії неплатоспроможних та про його ліквідацію. Постановою Донецького окружного адміністративного суду у задоволенні позову відмовлено", - йдеться в повідомленні.

У НБУ зазначають, що адміністративна справа розглядалася у місті Слов'янськ, куди переїхав Донецький окружний адміністративний суд, в режимі відеоконференції.

Як повідомлялося, ПАТ КБ "ТК Кредит" визнано неплатоспроможним 9 лютого 2016 року через непрозорість структури власності. Рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ КБ "ТК Кредит" Нацбанк прийняв 7 квітня 2016 року.

Повна версія сайту
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-