Суд наклав арешт на всі рахунки Одеського припортового

06.09.2016 10:42 741

Господарський суд Одеської області на забезпечення клопотання ТОВ ГК "Укргаз" наклав арешт на грошові кошти, що знаходяться на всіх розрахункових рахунках Одеського припортового заводу.

Відповідна судова ухвала оприлюднена в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

"Клопотання товариства з обмеженою відповідальністю ГК "УКРГАЗ" про вжиття заходів до забезпечення позову підлягає задоволенню, а поданий позов слід забезпечити шляхом накладення арешту на грошові кошти, що знаходяться на всіх розрахункових рахунках публічного акціонерного товариства "Одеський припортовий завод" в межах заявлених позовних вимог у розмірі 109 374 013,04 грн”, - йдеться в ухвалі.

Зазначене клопотання було внесене на розгляд суду у зв'язку з невиконанням "Одеським припортовим заводом" грошових зобов’язань за укладеним із "Укргаз" договором купівлі-продажу природного газу.

При цьому, суд визнав обгрунтованими припущення "Укргаз", що майно (в тому числі грошові суми, цінні папери тощо), яке є в "Одеського припортового заводу" на момент пред'явлення позову до нього, можуть зникнути або зменшитись на момент виконання рішення.

Ухвала про арешт рахунків може бути оскаржена в апеляційному та касаційному порядку.

Повна версія сайту
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-