Нафтогаз запропонував знижку для підприємств

22.08.2016 11:41 573

Нафтогаз оприлюднив цінові пропозиції для промислових споживачів газу на вересень 2016 року, відповідно до яких ціну газу для промспоживачів на умовах передоплати буде знижено на 7,9%.

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі компанії.

"Національна акціонерна компанія (НАК) "Нафтогаз України" з 1 вересня знизить ціну на газ, що відпускається промисловим споживачам на умовах передоплати, на 7,9% (на 519,6 грн) - до 6,036 тис. грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ). Зазначена ціна актуальна для споживачів, які закуповують газ у обсязі понад 50 тис. куб. м. в місяць і у яких відсутні борги перед НАК. Для інших покупців ціна знизиться на 7,4% (на 542,4 грн) - до 6,762 тис. грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ)", - зазначається у повідомленні.

Згідно з релізом, запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані в залежності від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків з Нафтогазом.

Як повідомлялося, з 1 жовтня 2015 року скасовано державне регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, крім населення та ТКЕ для потреб населення. З цього часу Нафтогаз постачає газ промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання на ринкових умовах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-