Світовий банк готовий оплатити Україні євростратегів із розвитку доріг

04.08.2016 18:03 1513

Світовий банк готовий забезпечити фінансування принаймні восьми фахівців європейського рівня для розробки стратегії розвитку українських доріг.

На це заявив віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон в інтерв'ю hromadske.ua, повідомляє Урядовий портал.

"Є підтвердження Світового банку, що вони готові забезпечити фінансування принаймні восьми фахівців європейського рівня. Я думаю, до цієї групи обов'язково будуть долучені фахівці з української сторони, і ми розпочнемо в найближчий час роботу для оцінки ситуації, яку ми маємо на даний час, і сформуємо план роботи робочої групи, коли ми зможемо теоретично вийти на проміжний чи кінцевий документ", - повідомив віце-прем'єр-міністр.

Кістіон зазначив, що спочатку слід провести всі необхідні дослідження з врахуванням навантажень, пересування пасажирів, переміщення вантажів, а також залізничної мережі.

"Треба в комплексі підійти і сформувати єдине бачення розвитку українських доріг. Перед тим, як починати якусь велику справу, треба для себе побудувати і розробити відповідний план. Коли буде зрозумілий побудований план, тоді буде простіше рухатися і визначати пріоритети", - зауважив віце-прем'єр-міністр.

Він також розповів, що до розробки мають бути залучені вітчизняні і закордонні фахівці.

"В першу чергу, це питання Міністерства інфраструктури, Державного агентства автомобільних доріг, де сконцентровані профільні фахівці. Але враховуючи, що наша ціль - це Європа, що ми повинні імплементувати вимоги європейського законодавства, потрібно запросити допомогу для розробки даної стратегії експертів, фахівців європейського рівня, Сполучених Штатів Америки", - зауважив Кістіон.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-