Насалик запевнив, що здорожчання вугілля не вплине на ціну електрики

04.08.2016 15:01 638

Підвищення ціни на вугілля газової групи до рівня 1370 грн за тонну не вплине на ціну електроенергії, адже НКРЕКП, формуючи тарифи у квітні, заклала у формулу ще вищу ціну на вугілля.

Про це у четвер на брифінгу заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"До 1 серпня Міненерго не піднімало ціну на вугілля. А з 1 серпня 2016 року ціна на вугілля газової групи була піднята до 1370 грн. Однак на вартості електроенергії це ніяк не відобразиться. Чому? З 1 квітня НКРЕКП, формуючи тарифи на електроенергію, заклала у формулу значно вищу ціну на вугілля, ніж я назвав", - сказав Насалик.

За його словами, підняття ціни на вугілля - це додаткові 260 млн, які підуть у вугільну галузь до кінця року, а також стимул вуглевидобувної промисловості.

"Була розроблена цілісна програма шахт, де була передбачена кожна шахта. 11 шахт перебуватимуть у процесі ліквідації, є шахти, які будуть передані на приватизацію, є найбільш рентабельні шахти, які ми лишаємо у держвласності", - зазначив Насалик.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-