Нафтогаз готує для ОПЗ 45 млн кубометрів газу

28.07.2016 12:23 513

Міністерство економічного розвитку та торгівлі України (МЕРТ) надало Нафтогазу дозвіл на постачання природного газу Одеському припортовому заводу (ОПЗ) на липень поточного року в обсязі 45 млн кубометрів.

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

"Міністерство економічного розвитку та торгівлі України, яке здійснює корпоративне управління 100% акцій НАК "Нафтогаз України", своїм наказом надало Нафтогазу згоду на вчинення правочину із заінтересованістю з Публічним акціонерним товариством "Одеський припортовий завод", а саме на укладення договору постачання природного газу на липень 2016 року в обсязі 45 млн куб. м газу та загальною вартістю 302,6 млн грн", - йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що за доступною Нафтогазу інформацією, 27 липня сплив термін, протягом якого ОПЗ мав надати Укртрансгазу підтвердження щодо наявності ресурсу газу. Згідно з вимогами кодексу газотранспортних мереж та чинного законодавства, якщо підприємство не укладе угоду з будь-яким постачальником, Укртрансгаз буде змушений виконати дії з фізичного припинення постачання газу такому споживачу.

Як повідомлялося, Укртрансгаз 18 липня почав процедуру відключення Одеського припортового заводу від газопостачання. ОПЗ не вніс передоплату за послуги транспортування газу за липень, а також перевищив номінований відбір газу. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-