Україна знайшла заміну Shell для пошуку сланцевого газу на сході

27.07.2016 17:03 1341

Визначено переможця конкурсу на залучення інвестора для реалізації Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах ділянки Юзівська.

Про це інформує прес-служба НАК "Надра України", яка є учасником ТОВ "Надра Юзівська", що створене з метою реалізації проекту із пошуку та видобутку корисних копалин відповідно до угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах ділянки Юзівська.

"Переможцем конкурсу було визначено компанію "Юзгаз Бі.Ві." (Нідерланди), яка запропонувала найкращі умови для реалізації Юзівського проекту", - йдеться в повідомленні.

Після отримання відповідної згоди Кабінету міністрів України переможець конкурсу голландська компанія стане повноправним учасником в Угоду про розподіл вуглеводнів (УРП).

Нагадаємо, у січні 2013 р. було підписано Угоду про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах ділянки Юзівська (УРП), між Кабінетом міністрів України, компанією Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс (ІV) Б.В. (Shell) та ТОВ "Надра Юзівська". У випадку успіху пошукових робіт передбачалася можливість подвоєння видобутку газу в Україні. Shell проінвестував в пошукові роботи декілька десятків мільйонів доларів, але через істотну зміну обставин у реалізації проекту з 08.09.2015 року Shell вийшла із УРП. В результаті "Надра Юзівська" набула 100% прав і обов’язків інвесторів в Угоду про розподіл вуглеводнів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-