Фонд гарантування продає діючу кондитерську фабрику на Львівщині

12.07.2016 13:10 860

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж права вимоги за кредитними договорами, укладеними з ПАТ «Банк Форум».

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО. 

«Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж права вимоги за кредитними договорами, укладеними з ПАТ «Банк Форум», у забезпечення за якими надано одразу кілька привабливих для інвесторів об'єктів. Серед них - діюча кондитерська фабрика на Львівщині, 100% корпоративних прав у статутному капіталі, а також інтелектуальні права на відомі як в Україні, так і за її межами, торгові марки», - йдеться у повідомленні.

У фонді гарантування зазначають, що загальна заборгованість за кредитами на сьогоднішній день перевищує 74,78 млн грн. При цьому компанія-позичальник є діючою і у стадії ліквідації чи ж банкрутства не перебуває.

У забезпечення кредитів передано одразу кілька привабливих для інвесторів об'єктів. Зокрема, заставою виступають будівлі та обладнання діючої кондитерської фабрики, що розташовується у с. Старий Яричів Львівської області; права інтелектуальної власності на відомі торговельні марки; корпоративні права у розмірі 100% статутного капіталу, які надають можливість брати участь в управлінні юридичною особою, отримувати прибуток (дивіденди) тощо.

Стартова ціна лоту - 54,99 млн грн.

Аукціон з продажу прав вимоги за кредитами відбудеться 10 серпня на електронному майданчику ДП «Сетам». Кінцевий термін прийому заявок на участь у торгах - 9 серпня.

Як відомо, Фонд гарантування 14.03.2014 прийняв рішення про запровадження тимчасової адміністрації та призначення уповноваженої особи на тимчасову адміністрацію в ПАТ "Банк Форум".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-