Мінфін чекає від Ради пакету законів задля траншу ЄС

07.07.2016 11:57 467

Верховна Рада України має ухвалити ряд законопроектів для отримання наступного траншу макрофінансової допомоги ЄС, зокрема вони стосуються Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, а також служби в органах місцевого самоврядування.

Про це сказав заступник міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Буца під час другого засідання Комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом, йдеться в прес-релізі, що є в розпорядженні Укрінформу.

"Для отримання наступного траншу макрофінансової допомоги Європейського Союзу Верховна Рада України повинна розглянути і прийняти якомога швидше ряд законопроектів, зокрема про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та про службу в органах місцевого самоврядування", - йдеться у повідомленні.

За словами заступника міністра фінансів, українська сторона дуже зацікавлена в продовженні співпраці з Європейським Союзом у сфері оподаткування та управління державними фінансами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-