Коболєв закликав ЄС та США ввести санкції проти Північного потоку

17.06.2016 14:24 357

США та ЄС повинні запровадити сильніші санкції проти РФ для того, щоб Кремль відмовився від проекту газопроводу "Північний потік-2" у Німеччину.

Про це заявив глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв, передає Цензор.

За його словами Коболєва, "Північний потік-2" підвищить ціни для споживачів і створить загрози для енергетичної безпеки. "Нафтогаз" закликає США посилити санкції проти РФ для припинення робіт над "Північним потоком-2".

Коболєв закликав країни Євросоюзу розслідувати постачання російського газу до Німеччини по дну Балтійського моря.

"Ми віримо, що "Північний потік-2" повинен потрапити під фінансові санкції, щоб вони не змогли залучити фінансування з міжнародних банків", - сказав Коболєв. "Ви вб'єте інші шляхи в обмін на шлях, який пройде через Німеччину", - цитує керівника "Нафтогазу" Bloomberg.

Раніше глава російського "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що "Північний потік-2" надасть Європі більш дешевий і швидкий спосіб доставки газу.

Спецпредставник Держдепартаменту США Амос Хохштейн вважає, що "Північний потік-2" збільшить "розлом" між Сходом і Заходом і поставить під загрозу економічну життєздатність України та Словаччини".

США віддають перевагу розвитку південного газопроводу і плаваючим терміналам для зрідженого газу в Хорватії та Греції, заявив Хохштейн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-