Ярославський запевнив, що готовий погасити борги по зарплаті на ХТЗ

14.06.2016 23:38 1408

Розпочата процедура санації Харківського тракторного заводу дасть змогу розблоковувати рахунки підприємства і погасити борги по зарплаті.

Про це власник контрольного пакета акцій ХТЗ український бізнесмен Олександр Ярославський сказав на брифінгу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Перше і основне - це підписали договір санації. Тепер треба розблоковувати рахунки, заплатити зарплату. Я готовий сьогодні заплатити, але річ у тому, що за процедурою, як юристи кажуть, розблокування рахунків займе від тижня до двох. На сьогодні 20 млн грн - заборгованість по зарплаті. Перше, що повинні люди отримати, - зарплату. Я готовий погасити борги і готовий давати гроші на виробництво тракторів", - відзначив Ярославський.

За його словами, документи, необхідні для розблокування рахунків, вже в суді.

"Я готовий самостійно вкладати інвестиції в розвиток підприємства і не планую залучати інших інвесторів. Мені інвестори не потрібні. Гроші у мене є в самого. Свого часу, в 2010 році, я продав великі активи", - додав Ярославський.

За його словами, для нього цей завод не новий.

"Я вже тут був. Вдруге я прийшов. Нам треба налагодити виробництво тракторів. І все. спеціалісти є, виробничі майданчики є. Бажання є, гроші є", - підкреслив Ярославський.

Як повідомляв раніше Укрінформ, 14 червня на брифінгу на ХТЗ Олександр Ярославський  розповів, що в четвер, 9 червня, він обговорив ситуацію на ХТЗ з Президентом України Петром Порошенком: "Ми домовилися, щоб на підприємстві запустити і тракторне, і військове виробництво. Будемо оптимістами, що ця зустріч відкриє нам нові можливості".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-