Насіров не виключає звільнення Марушевської найближчим часом

09.06.2016 15:51 1344

Глава Державної фіскальної служби Роман Насіров не виключає, що ініціюватиме звільнення керівника Одеської митниці Юлії Марушевської, якщо не побачить реальних результатів роботи Одеської митниці.

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу 24.

"Одеська митниця за останні 9 місяців не виконує плани, які були поставлені Міністерством фінансів. І через це ми не можемо зібрати гроші на дорогу Одеса-Рені", - сказав Насіров.

Водночас він нагадав, що під час нещодавньої робочої поїздки разом з Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом в Одесу Марушевській було дано два місяці (червень-липень) на завершення усіх проектів в Одеському морському порту.

На запитання, чи буде Насіров звільняти Марушевську, якщо Одеська митниця не покаже реальних результатів роботи, глава ДФС відповів - "звичайно, буду".

Як повідомляв Укрінформ, 8 червня заступник директора Департаменту внутрішнього аудиту ДФС Володимир Юрченко заявляв, що робоча група Державної фіскальної служби завершила тематичну перевірку Одеської митниці і має намір найближчим часом оприлюднити результати. Відповідно до результатів розглядатиметься питання про зняття догани з керівника митниці Юлії Марушевської.

"Усунення недоліків - необхідна умова для зняття догани добросовісному державному службовцю, передбачена чинним законодавством (закон "Про державну службу"). Результати перевірки на сьогодні узагальнюються", - зазначив Юрченко.

Водночас він заперечив поширену в ЗМІ інформацію про те, що робоча група оголосила чергову догану керівництву митниці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-