Жебрівський пригрозив звільненням "неефективному" керівництву Нікольського району

22.09.2016 16:08 365

Голова Донецької ОДА, керівник обласної ВЦА Павло Жебрівський назвав неефективною діяльність керівництва Нікольського району та пригрозив можливими звільненнями.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, під час колегії ОДА у четвер очільник області доручив керівництву району підготувати на наступну колегію звіт про свою роботу, після чого можуть бути кадрові рішення.

"Я абсолютно незадоволений діяльністю голови РДА і вважаю, що його команда є неефективною. На наступну колегію – звіт керівництва Нікольського району! І будемо приймати рішення про подальше перебування при керівництві району даного неефективного керівництва", - наголосив Павло Жебрівський.

Очільник області, зокрема, вказав на те, що керівництво Нікольського району "завалило" проект зі створення опорної школи – "це ж ваше обличчя, майбутнє України".

Крім того, голова ОДА розкритикував і роботу керівництва низки інших районів та міст, зокрема голів РДА Покровського та Олександрівського районів.

Він наголосив, що у найближчі тижні кожен керівник району має підготувати  "дорожню карту" з економічного і соціального розвитку.

"Два тижні усім головам адміністрацій! Щоб я бачив, як ви бачите мережу освіти, охорони здоров’я, культури. Кожен з вас буде захищати усе це в мене на нараді", - підкреслив очільник області.

Повна версія сайту
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-