На Донеччині засудили чоловіка за спробу повалення влади

11.08.2016 17:56 535

Прокуратурою Донецької області завершено розслідування щодо жителя Донецька, дії якого були спрямовані на насильницьку зміну, повалення конституційного ладу України та на захоплення державної влади.

Про це в четвер повідомили в прес-службі прокуратури Донецької області.

«Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо ч. 3 ст. 109 КК України (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) стосовно 36-річного жителя міста Донецька», - сказано в повідомленні.

Слідством встановлено, що протягом лютого – березня 2014 року донеччанин познайомився з терористом Павлом Губарєвим і, розділяючи радикальні антиукраїнські погляди останнього, брав участь у масових зборах, які відбувалися в центрі Донецька.

На даних масових заходах самопроголошений так званий «народний губернатор» Донецької області Губарєв публічно закликав громадян регіону до непокори державній владі України, до насильницького захоплення державної влади, а також до зміни повалення конституційного ладу України.

Обвинувачений під час цих мітингів виконував обов'язки прес-секретаря самопроголошеної громадської організації «Народное ополчение Донбасса», знімав всі ці дії на телефон і розміщував на Інтернет-ресурсі You Tube.

За розповсюдження матеріалів із закликами до насильницької зміни та повалення конституційного ладу в Україні, чоловік був затриманий і арештований.

Під час досудового розслідування він повністю визнав свою провину і активно співпрацював зі слідством, надаючи корисну інформацію про учасників та організаторів сепаратистських мітингів у Донецьку в 2014 році.

В даний час обвинувальний акт направлено до суду разом з угодою між прокурором і обвинуваченим про визнання вини останнього в скоєнні зазначеного злочину, констатували в прокуратурі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-