Команда Донеччини перемогла на чемпіонаті України з кікбоксингу

Команда Донецької області зайняла перше місце на чемпіонаті України з кікбоксингу, організованому Всеукраїнською кікбоксерською асоціацією WKA 10 по 11 червня в Харкові.

Про це повідомило управління з питань фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

"Команда Донецької області на цьому турнірі вперше була представлена ​​настільки значним складом. У ході підготовки до чемпіонату України були відібрані 34 бійця з Краматорська, Костянтинівки, Бахмута і Слов’янська", - йдеться у повідомленні.

Практично кожен спортсмен виступав у двох-трьох розділах програми змагань, до якої входили: фул-контакт, лоу-кік, лайт-контакт, семі-контакт та лоу-кік-лайт.

За підсумками чемпіонату України, завоювавши 20 золотих, 19 срібних і 8 бронзових нагород, збірна Донецької області вперше за час виступів за версією WKA стала першою в загальнокомандному медальному заліку.

Всього в змаганнях взяло участь понад 300 спортсменів з 18 областей України.