Українським туристам у Таїланді радять рік не вбиратися яскраво

19.10.2016 10:40 718

У зв'язку з жалобою з приводу смерті короля Таїланду Міністерство закордонних справ радить українцям дотримуватися в цій країні певних поминальних правил, оголошених її урядом.

Відповідні рекомендації оприлюднено на сайті посольства України у Таїланді.

"У зв'язку із сумними подіями, які переживає тайське суспільство через смерть Його Величності Короля Таїланду, наголошуємо на необхідності врахування відповідних поминальних правил, оголошених урядом цієї країни", - йдеться у повідомленні.

У посольстві зазначають, що впродовж офіційного трауру, що розпочався 13 жовтня і триватиме один рік, громадяни Таїланду носитимуть одяг переважно чорного кольору. Хоча іноземні туристи не зобов'язані дотримуватись цього правила, по можливості бажано утримуватися в цей період від носіння в публічних місцях, насамперед Бангкоку, відвертого одягу чи одягу у яскравих, різнобарвних кольорах. Водночас, використання одягу для купання та відпочинку в спеціально визначених для цього місцях (басейни, морське побережжя тощо) не повинні викликати зауважень.

Українцям також рекомендують стримано поводитися у публічних місцях та виявляти повагу до почуттів та традицій тайського народу.

"Просимо врахувати, що згідно з тайським законодавством, будь-які прояви неповаги до короля чи членів королівської родини, включаючи коментарі в соціальних мережах, можуть каратися тривалими термінами позбавлення волі до 15 років", - попереджають у посольстві.

Розпорядок роботи лікарень, банківських та державних установ, торговельних центрів, як правило, залишається незмінним.

Громадянам України, які планували відвідати в Таїланді розважально-концертні програми, традиційні для цієї країни фестивалі та виставки, слід врахувати, що на період офіційного трауру багато які з них скасовано, а деякі перенесено на пізніші дати. Із детальнішою інформацією щодо таких заходів можна ознайомитися на веб-сайті Туристичної адміністрації Таїланду (http://www.tatcontactcenter.com/en/service.php?id=1) або за відповідною “гарячою лінією” 1672.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-