Австралія надасть гуманітарну допомогу Мосулу

19.10.2016 08:11 777

Уряд Австралії повідомив про те, що надасть фінансову підтримку операції зі звільнення Мосула від збройних формувань "ІДІЛ". 

Про це йдеться у заяві глави зовнішньополітичного відомства Джулі Бішоп, розміщеній на офіційному веб-ресурсі МЗС Австралії.

«Повернення Мосула є важливою віхою воєнної кампанії проти "ІДІЛ". Це звільнить місцеве населення від жорстокості терористів та призведе до втрати збройними формуваннями "ІД" останньої опори в Іраку. Австралія надасть додаткові $10 млн для гуманітарної підтримки населення Мосула. Це буде включати в себе екстрене харчування, медичну допомогу, тимчасове житло та підтримку репродуктивного здоров'я жінок і дівчаток», - наголосила у своїй заяві міністр.

У документі згадано, що з 2014 року Австралія вже надала Іраку допомоги на суму близько $60 млн, завдяки чому було забезпечено доставку продовольства для близько одного мільйона чоловік щомісяця, житло для 1,4 мільйона переміщених іракців, а також доступ до медичних послуг для понад 200 000 жінок на додаток. Враховуючи останній внесок, загальна сума гуманітарної допомоги Австралії в Іраку з червня 2014 року, становитиме близько $70 млн.

Окрім того, австралійський уряд також надав $213 млн допомоги у відповідь на сирійську кризу та виділить $220 млн протягом трьох років для вирішення гуманітарних проблем у Сирії та сусідніх країнах. Таким чином, з 2011 року допомога Австралії, надана для стабілізації обох криз у Сирії та Іраку, у цілому складає близько $500 млн, - йдеться у заяві.

Читайте також: Австралія продовжить щорічну допомогу Афганістану до 2020 року.

Фото: vlada.io

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-