Австралія продовжить щорічну допомогу Афганістану до 2020 року

07.10.2016 06:33 1312

Уряд Австралії заявив про те, що продовжить надання двосторонньої допомоги Афганістану до 2020 року.

Про це повідомляє офіційний веб-ресурс зовнішньополітичного відомства країни.

«У співпраці з нашими ключовими партнерами, в тому числі США, Великобританією та Європейським Союзом, уряд Австралії продовжить надання двосторонньої допомоги Афганістану вартістю $80 млн щорічно до 2020 року. Ми підтверджуємо нашу участь у формуванні безпечного Афганістану і його переходу до стабільності і впевненості у своїх силах. Ми будемо продовжувати підтримувати безпеку і стабільність Афганістану і нарощувати потенціал афганської національної поліції та сил оборони Афганістану», - заявила з цього приводу міністр закордонних справ Австралії Джулі Бішоп.

Окрім того Австралія надасть додаткові $10 млн у межах Всесвітньої продовольчої програми для підтримки продовольчої безпеки і харчування зростаючого числа людей, переміщених всередині країни внаслідок конфліктів і насильства в Афганістані.

«Наша програма також допомагає жінкам уникнути насильства та сприяє доступу до правосуддя. Наша підтримка дозволила багатьом тисячам дівчаток відвідувати школу, особливо у віддалених і сільських громадах», - сказала Бішоп.

У заяві також йдеться про те, що австралійська допомога сприяє економічному зростанню Афганістану шляхом надання допомоги афганським фермерам для підвищення їх економічних можливостей, збільшення продуктивності і доступу до ринків.

"Постійна підтримка Австралії допомагає гарантувати, що Афганістан не стане знову безпечним притулком для міжнародних терористів", - переконані в МЗС країни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-