Росія витратить майже 60 мільярдів на космічний корабель для польоту на Місяць

Скрін 01.10.2016 17:58 2254

"Роскосмос" витратить 57,56 мільярда рублів на створення першого льотного зразка пілотованого космічного корабля нового покоління "Федерація".

Про це повідомляє Інтерфакс.

"Згідно з конкурсною документацією, передбачається створення транспортного пілотованого корабля "Федерація" для польотів "на навколоземну і за межі навколоземної орбіти, у тому числі до Місяця". Початкова сума контракту становить 57,56 млрд рублів", - повідомляє агентство, посилаючись на документацію, розміщену на сайті держзакупівель.

У рамках контракту планується розробка і проведення льотних випробувань першого корабля серії "Федерація" з безпілотним польотом на орбіту в 2021 році, безпілотним і пилотируемыми польотами до МКС в 2023 році, створення елементів другого корабля серії "Федерація".

Виконавець має виконати замовлення до листопада 2025 року.

Космічний корабель "Федерація" розробки РКК "Енергія" призначений для доставки людей і вантажів на навколоземну орбіту, а також до Місяця. Чисельність його екіпажу складе до чотирьох осіб. У режимі автономного польоту корабель зможе перебувати до 30 діб, а в складі орбітальної станції - до року. Для виведення "Федерації" на орбіту планується використовувати важкі ракети-носії "Ангара-А5В" і "Ангара-А5П".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-