Обама офіційно висунув кандидатуру посла США на Кубі

28.09.2016 04:27 642

Президент США Барак Обама офіційно номінував Джеффрі Делорентіса американським послом на острові Куба, що стало першим призначенням на цю посаду за понад 50-річний період.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Білого дому, оприлюдненому у вівторок, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні я з гордістю призначаю посла Джеффрі Делорентіса першим послом США на Кубі за понад 50 років. Керівна робота Джефа має життєво важливе значення протягом всього процесу нормалізації відносин між США і Кубою", - наголосив американський лідер.

Крім того, підкреслив президент, "призначення посла є спільним кроком уперед до більш нормальних і продуктивних відносин між нашими двома країнами".

Джефф Делорентіс має тривалий досвід роботи на Кубі і в Латинській Америці. Він служив главою місії США в Гавані з серпня 2014 року, працюючи над питаннями "просування національних інтересів США". Делорентіс також був заступником постійного представника США при ООН зі спеціальними політичних питань, заступником помічника держсекретаря США в Бюро у справах Західної півкулі та займав багато інших дипломатичних посад.

Як зазначив президент Обама, Делорентіс також має широке коло зв'язків з кубинським народом та "висловлює тверду підтримку Сполучених Штатів для універсальних цінностей і прав людини на Кубі".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-