США прискорять розгортання системи ПРО на Корейському півострові

28.09.2016 03:56 1190

Сполучені Штати якомога скоріше готові розгорнути висотну зональну оборону на театрі військових дій (THAAD) на Корейському півострові, враховуючи активність Північної Кореї у проведенні незаконних ядерних і балістичних випробувань.

Про це заявив у вівторок під час слухань у американському Конгресі помічник державного секретаря США у справах Східної Азії Деніел Рассел, передає власний кореспондент Укрінформу.

"З огляду на прискорення темпів ракетних випробувань Північної Кореї, ми маємо намір розгорнути її на прискореній основі, я би сказав, якомога скоріше", - відповів Рассел на запитання, чи може THAAD бути розгорнута вже наступного року.

Він також зауважив, що у взаємодії із союзниками в регіоні - Японією і Південною Кореєю, США докладають інших зусиль для примушення Пхеньяна зупинити ескалацію напруження.

"Ми зосереджуємо наші зусилля на позбавленні режиму джерел доходів на реалізацію незаконних програм ядерних і балістичних озброєнь", - додав він.

Представник Держдепу також підкреслив, що всі три країни "продовжать збільшувати ціну" для Північної Кореї та переслідувати її джерела доходів і репутації, "поки вона не прийме стратегічного рішення повернутися до серйозних переговорів щодо денуклеаризації та не буде дотримуватися своїх міжнародних зобов'язань".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-