Велика Британія закликала світ до тіснішої співпраці

21.09.2016 04:26 1082

Сучасні виклики та проблеми вимагають скоординованої глобальної відповіді та нових підходів ООН до роботи.

Про це у своєму виступі на Генеральній асамблеї ООН заявила прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей, передає кореспондент Укрінформу.

«Коли справа доходить до великих сучасних викликів у сфері безпеки та прав людини, ООН мусить виробити новий міцний тип багатосторонності», - сказала Мей.

На її переконання, найбільш очевидною ця потреба є у боротьбі із глобальним тероризмом.

«Якщо екстремісти будь-де у світі можуть доносити свою отруйну ідеологію прямо у домівки вразливих до радикалізації людей, то нам необхідно не лише працювати спільно над упередженням конфліктів та нестабільності у державах, а й діяти глобально, аби перерізати мережі, які терористи використовують для фінансування своїх операцій та рекрутингу прибічників», - зазначила глава уряду.

За її словами, подібна ситуація спостерігається і у сферах міграції та торгівлі людьми.

«Коли кримінальні угрупування не зважають на державні кордони, продаючи наших співгромадян у рабство та каторгу, ми не можемо дозволити кордонам заважати нам притягнути злочинців до відповідальності», – підкреслила Мей.

Вона додала, що в усіх цих випадках саме здатність ООН скликати людей «дає унікальну можливість для реагування».

«Втім, ми можемо зробити це лише, якщо модернізуємося та адаптуємося до реагування на виклики 21 століття», - підсумувала прем'єр-міністр.

Повна версія сайту
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-