У Брюсселі протестували проти торговельних угод зі США та Канадою

Фото 20.09.2016 22:09 1407

Тисячі демонстрантів вийшли на вулиці центру Брюсселя на знак протесту проти укладення угоди щодо Трансатлантичного торговельного та інвестиційного партнерства (TTIP) між ЄС і США, а також угоди щодо торгово-економічного співробітництва ЄС і Канади (CETA). 

Про це повідомляє DW

На думку демонстрантів, серед яких були, зокрема, представники профспілок, соціальних організацій, груп із захисту прав людини та пересічні громадяни, угоди зі США і Канадою порушуватимуть права європейських працівників та споживачів, а також підірвуть захист довкілля у ЄС. "Ми виступаємо проти цих торговельних угод, оскільки вони становлять загрозу для довкілля, для здоров'я, для трудового законодавства, і вони нададуть занадто широку владу мультинаціональним корпораціям", - зазначив речник Greenpeace Europe Марк Бреді.

За даними організаторів, в акції взяло участь від 10 до 15 тисяч осіб. Поліція наводить значно меншу цифру - 6 тисяч учасників, повідомляє Reuters.

17 вересня з аналогічними вимогами понад 100 тисяч демонстрантів вийшли на вулиці кількох міст Німеччини, а також в інших європейських країнах. Очікується, що у п'ятницю, 23 вересня, міністри торгівлі країн ЄС обговорюватимуть угоди TTIP і CETA під час неформальної зустрічі у Братиславі.

Фото: picture-alliance/dpa

Повна версія сайту
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-