Лондон хоче запровадити робочі візи для громадян ЄС

12.09.2016 05:23 1380

Великобританія вивчає можливість запровадження робочих віз для громадян ЄС, щоб скоротити міграційний потік з Євросоюзу.

Про це в неділю, 11 вересня, повідомило видання Spiegel Online з посиланням на главу британського МВС Ембер Радд.

За її словами, таке нововведення відображатиме прагнення британських підданих, які проголосували 23 червня за Brexit - вихід Великобританії з ЄС.

За словами міністра, наразі "її відомство детально вивчає можливість запровадження системи видачі дозволів на роботу або іншої подібної моделі". На запитання журналіста про те, як таке рішення буде поєднуватися з доступом Лондона до єдиного ринку ЄС, при збереженні такого режиму, Радд відповіла: "Ми повинні з'ясувати, що в інтересах Великобританії, а що - в інтересах ЄС, і (визначити), що підходить для нашої економіки, переконавшись, що баланс - на нашу користь".

Зараз більшість громадян країн ЄС, громадяни держав, що входять в європейський економічний простір, і швейцарці мають право жити і працювати у Великобританії відповідно до європейського законодавства.

Щоб здійснювати право на проживання у Сполученому Королівстві громадяни цих країн повинні бути в змозі забезпечити себе та свої сім'ї без залучення державних коштів і соціальної допомоги. При цьому даним категоріям громадян не потрібно отримувати віз або дозволів на роботу в цій країні.

Повна версія сайту
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-