Канада хоче допомогти Китаю покращити імідж

02.09.2016 21:38 713

Зближення із Канадою дозволить Китаю покращити своє сприйняття іноземними партнерами.

Таку думку під час візиту до Пекіну висловив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У світі існує певна тривога стосовно торгівлі, тривога стосовно Китаю... Канада здатна допомогти Китаю показати себе на міжнародній арені з гарного боку», - сказав Трюдо.

Він пояснив це більшою відкритістю Канади до торгівлі та «міцною дружбою» з Китаєм, яка сягає поколінь.

Трюдо додав, що в нинішньому світі будь-яка успішна економічна стратегія повинна враховувати Китай. «Кожна економічна стратегія, яка ігнорує Китай або розглядає ці цінні відносини не як критично важливі, є не лише короткозорою, але й безвідповідальною», - наголосив глава уряду Канади.

На його переконання, посилення співпраці з Китаєм дозволить Канаді досягти реалізації і власних інтересів. «Міцніші й глибші відносини із Китаєм є важливими, якщо ми прагнемо досягти реалізації власних інтересів: створити у Канаді робочі місця, посилити середній клас та збільшити канадську економіку», - підсумував він.

Зауважимо, прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо здійснює свій перший офіційний візит до Китаю у якості глави уряду. Окрім обговорення економічної співпраці та заохочення туризму, як очікується, він порушить перед вищим керівництвом Китаю питання дотримання прав людини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-