США додали до списку санкцій "Газпром медіа" та підрядника Керченського мосту

Скрін 01.09.2016 19:22 671

США ввели санкції проти російського холдингу "Газпром медіа" компанії-підрядника з будівництва Керченського мосту.

Список опубліковано на сайті міністерства фінансів США.

"Сьогодні Департамент Управління Казначейства контролю за іноземними активами США (OFAC) оновив список цільових санкцій, направлених на компанії держав, пов'язаних з конфліктом в Україні", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, до списку потрапив російський холдинг ""Газпром медіа".

Скрін: treasury.gov

Нагадаємо, до холдингу "Газпром медіа" входять телеканали НТВ, ТНТ, ТНТ4 та інші, радіостанції "Авторадио", "Эхо Москвы", "Юмор FM", "Радио Energy" та інші, кіновиробничі компанії "НТВ-Кино", Comedy Club Production тощо та інші медіаресурси.

Як повідомляє Slon, компанія "Мостотрест", яка до 2015 року належала Ігорю і Аркадію Ротенбергу, є субпідрядником будівництва моста через Керченську протоку. "СГМ-мост" - генеральний підрядник будівництва, дочірнє підприємство компанії "Стройгазмонтаж" Аркадія Ротенберга.

Скрін: treasury.gov

Як уточнюється в окремому документі, який стосується "Мостотрест", санкції щодо компанії набудуть чинності 1 жовтня. До цієї дати американські компанії можуть продовжувати бізнес з "Мостотрест".

Також під санкції США потрапив замовник будівництва Керченського мосту ФКУ упрдор "Тамань" Федерального дорожнього агентства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-