Половина німців не хоче бачити Меркель канцлером

28.08.2016 11:12 1697

Менш як половина громадян ФРН підтримує Ангелу Меркель як канцлера на новий термін.

Про це свідчать дані нового соціологічного опитування, проведеного інститутом Emnid на замовлення тижневика Bild am Sonntag у неділю, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у ФРН.

"Кожен другий громадянин проти четвертого терміну перебування на посту голови (уряду) партії ХДС", - говорять у Emnid.

Питання майбутнього канцлерства розкололо суспільство, зазначають соціологи.

Кількість прихильників Меркель становить лише 42%.

У повідомленні наголошується, що в листопаді минулого року симпатиків у Меркель було 45%, не підтримували її 48%, так що становище політика дещо погіршало.

Разом з тим, за даними дослідження серед прихильників Християнсько-демократичного союзу (ХДС) за новий термін Меркель на посту канцлера виступають 70% респондентів і 22% проти.

Як вже повідомляв Укрінформ, Ангела Меркель знову відстрочила рішення про те, чи знову вона претендуватиме на пост глави уряду. Вона визначиться у цьому питанні лише на початку 2017 року, після того, як з'ясується, чи надасть їй підтримку партнер ХДС по блоку - християнсько-соціальний союз і його лідер Хорст Зеєхофер.

Як відомо, Ангела Меркель (62 роки) очолює уряд країни з 2005 року. Вона стала першою жінкою-канцлером в історії ФРН. Наступні вибори до бундестагу відбудуться восени 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-