Радбез ООН застосує "надзвичайні заходи" через балістичну ракету Пхеньяна

27.08.2016 10:30 868

Рада безпеки ООН засудила Північну Корею за черговий запуск балістичної ракети.

Як повідомляє Російська служба ВВС, члени Ради погодилися вжити надзвичайних заходів у відповідь на дії Пхеньяна. Досить різку заяву підтримав навіть Китай, що зазвичай вважається основним союзником КНДР.

У свою чергу Пхеньян досить різко відреагував на засудження Радою безпеки ООН запуску балістичної ракети. У повідомленні міністерства закордонних справ КНДР заяву РБ ООН названо "огидною провокацією".

Нагадаємо, цього тижня Північна Корея провела запуск балістичної ракети з підводного човна в Японському морі. За даними південнокорейських і американських військових, ракета здолала відстань 480-500 км і впала в море.

У 2006 році Північна Корея вперше випробувала ядерну зброю. Відтоді РБ ООН п'ять разів запроваджувала проти неї різні санкції. У березні цього року РБ ООН обмежила міжнародний імпорт мінеральної сировини з КНДР і проведення з нею банківських операцій.

Однак, увсупереч резолюціям ООН, Північна Корея з початку поточного року здійснила кілька запусків і одне випробування термоядерного пристрою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-