Уряд ФРН сподівається, що нова концепція цивільної оборони не викличе паніки

22.08.2016 17:25 468

Німецький уряд сподівається, що нова концепція цивільної оборони не викличе паніки серед населення.

Про це сказав у понеділок на прес-конференції у Берліні речник Міністерства внутрішніх справ Йоханнес Дімрот, повідомляє кореспондент Укрінформу в ФРН.

"Нова концепція взагалі не має нічого спільного з панікою, навпаки - це корисні поради про те, що і як робити", - сказав чиновник.

У документі, який буде подано на розгляд уряду в найближчу середу, населенню пропонується, серед іншого, мати вдома запаси продовольства і води на кілька днів, уперше після закінчення холодної війни.

Дімрот відзначив, що в концепції, яка піддалася "багаторічній актуалізації", передбачаються різні ситуації - природні катастрофи, терористичні атаки в тому числі. Він прямо не відповів на запитання, чи пов'язана поява нової концепції із загрозою війни, зазначивши лише, що з 1995 року, коли затверджувався попередній подібний документ, "зовнішньополітична ситуація змінилася" і МВС зробило оцінку цих змін.

Проте опозиція вже піддала критиці концепцію, заявивши, що деякі її положення (які потрапили в пресу наприкінці минулого тижня) можуть викликати паніку серед населення, якому її запропонують після обговорення в уряді.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-