Канада хоче полегшити отримання віз для китайців

20.08.2016 06:21 655

Канада намагається спростити китайським туристам, студентам та тимчасовим робітникам процес отримання віз.

Про це заявив міністр імміграції, громадянства та біженців Канади Джон Маккалум, передає кореспондент Укрінформу.

«Це – найбільший ринок у світі. Китайські туристи під час подорожей Канадою витрачають великі кошти – у середньому 750 доларів на день», - пояснив Маккалум мотиви такого рішення.

За його словами, одним з кроків назустріч цій меті має стати збільшення удвічі чи навіть утричі кількості візових центрів у Китаї. «Вони не погодилися, але й не відмовилися від цієї пропозиції», - переказав міністр свої розмови із китайськими посадовцями цього приводу.

Він додав, що Канада відкрита не лише до туризму, а й до імміграції з Китаю, втім воліла б бачити більш рівномірний розподіл мігрантів по країні. «Ми б хотіли розподілити мігрантів по країні відносно рівномірно», - зазначив міністр.

Особливо це стосується регіонів Торонто та Ванкуверу, де велика кількість покупців нерухомості з-за кордону постійно штовхає ціни на житло вгору. «Найменше ми б хотіли, аби кожен іммігрант приїздив або в Торонто, або у Ванкувер», - наголосив урядовець.

Однак, він визнав, що уряд не має можливості ставити умови щодо місця проживання постійним резидентам Канади. «Це суперечить Конституції Канади. Якщо вони є постійними резидентами, ми не можемо вимагати від них залишатися будь-де. Вони мають право за власним бажанням обирати місце проживати у Канаді», - підсумував Маккалум.

Зазначимо: Канада постійно збільшує кількість віз, виданих китайцям. Наразі протягом року громадянам Піднебесної видається близько 500 тис різноманітних дозволів на в’їзд до Канади.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-