У Молдові затримали трьох керівників Національного банку

05.08.2016 22:27 742

Співробітники антикорупційної прокуратури Молдови затримали трьох керівників Національного банку: всі вони підозрюються в службовій халатності, яка спричинила відмивання близько 20 млрд дол.

Про це передає власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

«Підставою для затримання всіх трьох співробітників Національного банку стали матеріали слідства і заяви свідків у справі про відмивання 20 мільярдів доларів. Банківські транзакції були проведені в період з 2010 по 2014 роки. Затримані перебувають в ізоляторі тимчасового тримання Національного центру по боротьбі з корупцією», - повідомив керівник антикорупційної прокуратури Віорел Морарь.

Морарь не уточнив водночас, кого саме з керівників Нацбанку затримали. Проте молдавські ЗМІ з посиланням на власні джерела, написали, що затримані – колишній заступник голови Національного банку Молдови Емма Тебирце, керівник Департаменту з фінансового нагляду Матей Дохотару і глава Департаменту з фінансових авторизацій Володимир Цуркан.

ЗМІ повідомляють також, що гроші відмивалися через комерційний банк, контрольований затриманим кілька днів тому в Києві бізнесменом В’ячеславом Платоном.

Якщо провина затриманих буде доведена, їм загрожує тюремне ув’язнення строком до шести років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-