"Росліс" купив непотрібного обладнання на мільйон доларів

30.07.2016 06:44 1151

Генпрокуратура РФ вимагає порушити кримінальну справу за фактом закупівлі Рослісом обладнання для гасіння лісових пожеж, яка завдала шкоди бюджету понад 76 млн. рублів ($1,134 млн.).

Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на першого заступника генпрокурора РФ Олександра Буксмана.

"У Рослісі були укладені контракти, а згодом закуплено обладнання абсолютно непотрібне для гасіння лісових пожеж. В результаті його було повернуто, а бюджету завдано збитків понад 76 млн. рублів",- сказав Буксман на засіданні колегії за підсумками діяльності прокуратури.

За його словами, за матеріалами прокурорської перевірки, перед слідчими органами порушено питання про порушення кримінальної справи і вжиття заходів кримінально-правового характеру. Особливо наголошується, що «аналогічні факти мали місце в інших відомствах».

На даний час у багатьох регіонах Росії продовжують вирувати лісові пожежі. Так, за даними Рослісгоспу, до п'ятірки найбільш проблемних суб'єктів входять Красноярський край, Ямало-Ненецький автономний округ, Іркутська область, а також Бурятія і Якутія: на частку цих суб'єктів припадає більше третини від загальної площі лісових пожеж.

При цьому повідомляється, що з моменту виявлення вогнища до ліквідації пожежа встигає вирости більш ніж в 38 разів за площею - така ситуація спостерігається в Республіці Бурятія і в Іркутській області. У Красноярському краї збільшення в середньому становить більш ніж в 20 разів. Проте обіцяної ефективної системи інформування та роботи на початковій стадії загоряння не побудовано.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-