Brexit: Олланд закликав Мей розпочати переговори якнайшвидше

22.07.2016 07:21 3765

Президент Франції Франсуа Олланд заявив, що він поважає рішення Британії про вихід із ЄС, але вважає, що "Brexit" має відбутися якомога швидше.

Про це він заявив після переговорів у Парижі із британським прем'єром Терезою Мей, пише ВВС.

"Для Франції чим швидше, тим краще. Не може бути обговорень чи попередніх переговорів перед переговорами. Але, звісно, ми можемо готуватися до переговорів, і ми можемо зрозуміти, що ваш уряд, який було щойно сформовано, потребує часу на це", - наголосив Олланд.

У свою чергу британський прем'єр заявила, що хотіла б "максимізувати можливості" для Британії у ЄС.

На спільній із французьким президентом прес-конференції Мей підкреслила, що хотіла б зберегти "якомога тісніші економічні зв'язки між країнами", а також наголосила, що Британія і Франція і надалі співпрацюватимуть у боротьбі із тероризмом, і що Британія виконуватиме свої зобов'язання як член НАТО.

"Як я вже казала, "Brexit" є "Brexit", і я твердо вірю, що ми досягнемо успіху у цьому. Не лише для Британії, але й для наших європейських партнерів", - сказала Мей.

Напередодні під час зустрічі із канцлером Німеччини Ангелою Меркель британський прем'єр заявила, що переговори щодо "Brexit" почнуться не раніше 2017 року.

 Фото: EPA/UPG

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-