У Туреччині звільнили 45 тисяч «недостатньо лояльних» до Ердогана людей

20.07.2016 08:32 846

Не менше 45 тисяч осіб були затримані, звільнені або відсторонені від роботи турецькою владою після невдалої спроби військового перевороту.

Про це повідомляє ZN.UA.

Серед звільнених після спроби військового перевороту в Туреччині, крім військових і поліцейських, виявилися вчителі, декани університетів і журналісти, яких турецькі власті вважають недостатньо лояльними до президента Реджепа Тайїпа Ердогана.

«Всього звільнено близько 15 тисяч вчителів і викладачів, півтори тисячі деканів, майже дев'ять тисяч співробітників міністерства внутрішніх справ, півтори тисячі співробітників міністерства фінансів і близько 250 співробітників офісу прем'єр-міністра. Також затримано близько шість тисяч військовослужбовців, звільнені дев'ять тисяч поліцейських і відсторонені від роботи три тисячі суддів», - йдеться у повідомленні.

Влада стверджує, що вони підтримували проповідника Фетхуллу Гюлена, якого в Анкарі вважають можливим організатором заколоту. Сам Гюлен, що проживає в США, категорично заперечує свою причетність до цих подій. Тим не менш турецькі влади вимагають його екстрадиції на батьківщину і називають його лідером "терористичної організації".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-