Мінфін США про Brexit: Головне - забезпечити фінансову стабільність

24.06.2016 18:00 549

Сполучені Штати закликають Велику Британію, ЄС та інших міжнародних партнерів застосувати всі необхідні інструменти для забезпечення фінансової стабільності та економічної безпеки після референдуму про Brexit.

Про це йдеться в заяві міністра фінансів США Джейкоба Лью, оприлюдненій у п'ятницю, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Жителі Сполученого Королівства висловилися, й ми поважаємо їхнє рішення. Ми будемо тісно працювати як з Лондоном, так і з Брюсселем, а також із нашими міжнародними партнерами з метою забезпечення постійної економічної стабільності, безпеки та процвітання в Європі та за її межами", - заявив глава американського мінфіну.

Він зауважив, що у Вашингтоні продовжують стежити за розвитком подій на світових фінансових ринках у зв'язку з результатами голосування. "Останніми тижнями я підтримував постійний контакт з моїми колегами та учасниками фінансового ринку у Великій Британії, ЄС і в усьому світі, і ми продовжуємо тісні консультації", - додав Лью.

Міністр фінансів США також наголосив, що британські та інші полісмейкери "мають інструменти, необхідні для підтримки фінансової стабільності, яка є ключовим фактором економічного зростання".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-