Криза по-російськи: глава Роснєфті вимагає надвисоких зарплат

15.06.2016 19:09 683

Виплати членам правління "Роснєфті" мають відповідати світовим рівням, щоб уникнути переміщення кадрів, заявив глава компанії Ігор Сєчін на річних зборах акціонерів.

Про це повідомляє Інтерфакс.

"Розмір доходів топ-менеджменту відповідає рівню великих російських компаній, і має бути порівнянний з рівнем світових компаній, інакше ми зіткнемося з переміщенням кваліфікованих кадрів", - пояснив Сєчін акціонерам.

Як приклад він навів і трейдерську діяльність компанії: "Я вважаю, у нас один із кращих трейдингів або кращий серед російських компаній і один із кращих у світі. Спробуйте зацікавити трейдера маленькою зарплатою, коли у нього перед очима проходять багатомільярдні угоди".

Сєчін також поскаржився на важку роботу: "Я особисто минулого року провів 650 годин у літаку. Якщо хтось хоче 650 годин проводити у літаку - будь ласка".

Згідно із стандартом про виплати та компенсації топ-менеджерам "Роснєфті", опублікованому на сайті компанії, офіційний посадовий оклад президента "Роснєфті" має становити від 15 до 20 млн рублів на місяць.

Члени правління "Роснєфті" у 2015 році отримали сукупний доход у розмірі 3,7 млрд рублів порівняно з 2,8 млрд рублів у 2014 році. Із загального обсягу коштів заробітна плата становила 682 млн рублів, винагорода за участь у роботі органу управління - 81,5 млн рублів, премії - понад 2 млрд рублів, інші види винагород - 912 млн рублів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-