Опозиція хоче повернути канадську бойову авіацію до ударів по цілях ІДІЛ

14.06.2016 05:35 556

Канада має відновити авіаудари по цілях ІДІЛ на Близькому Сході, аби підтримати своїх союзників у боротьбі з тероризмом.

Таку думку висловила лідер офіційної парламентської опозиції та тимчасова глава Консервативної партії Канади Рона Амброз, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Перебуваючи в опозиції, Консервативна партія постійно закликає чинний уряд встати поруч із нашими союзниками та відновити участь Канади у бойовій авіаційній операції проти ІДІЛ», - сказала Амброз.

За її словами, здійснені канадськими літаками авіанальоти на цілі ІДІЛ змогли значно послабити терористів, зупинивши їх просування і «серйозно виснаживши ресурси».

«Канада повинна стати пліч-о-пліч із нашими союзниками, аби упередити вчинення ІДІЛ подальших злочинів проти людяності», - наголосила Амброз.

Як повідомляв Укрінформ, припинення участі канадських літаків у бомбардуваннях цілей ІДІЛ на Близькому Сході було однією із передвиборних обіцянок чинного прем’єр-міністра Джастіна Трюдо. Взамін відкликаних літаків Канада значно збільшила свою гуманітарну допомогу Сирії та Іраку, розширила дипломатичну присутність в регіоні і потроїла кількість військових інструкторів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-